Uluslararası Saraybosna Üniversitesi

saraybosna universitesi

Uluslararası Saraybosna üniversitesi balkanlarda yer alan en iyi vakıf üniversitelerden biridir. Bu üniversite 2003 yılında kurulmuştur.3 temel fakülte ile eğitim vermektedir. Amaçları mükemmelliği yakalayarak, özgür, paylaşımcı, yenilikçi bir yapıda olup en kaliteli eğitim sunan bir üniversite olmaktır.

Burs alma olanağından ve yurtlarda barınma imkânları ile pek çok üniversiteden daha uygun koşullarda eğitim veren bu üniversite öğrencilerine %25 ve %50 oranında burs veriyor. Uluslararası Saraybosna üniversitesi 3 fakülte ve 15 bölümden oluşurken her bölümün ücreti de farklı olarak öğrenim yılına yansıyor. Bu üniversitede öğrenim almak isteyen öğrenciler ÖSYM den tercih yaparak İstanbul da ki Anadolu Ofislerine ait bürolardan kayıtlarını yapabilirler. . Uluslararası Saraybosna üniversitesi fiyatları göz önüne alındığında eğitim kalitesi ile aynı zamanda kültürel açıdan zenginliği ve öğrencilere katacakları bilgi ve eğitim ile az bir miktar olduğu görülecektir. Uluslararası Saraybosna üniversitesi fiyatları dışında yurt barınma ulaşım yemek gibi masrafları da olacaktır. Öğrenim ücretleri ne kadar çok önem taşısa da aldığı eğitimin kaliteli olması öğrencilere iyi bir gelecek aynı zamanda kariyer hazırlaması bizler için daha önemlidir. . Uluslararası Saraybosna üniversitesi fiyatları ise 2000 avro ile 6000 avro arasında değişmektedir. Uluslararası Saraybosna üniversitesi ücretleri Türkiye ve Avrupa da ki birçok üniversiteden daha ucuz ve daha makul. Diploma tanınırlığı  de bulunan üniversiteden mezun olan bireyler Türkiye ve Avrupa da denkliği kabul edilmiş üniversiteden mezun olmuş gibi iş hayatına ya da eğitim hayatına devam edebiliyor. Uluslararası Saraybosna üniversitesinde okumak ya da eğitiminize orada devam etmek istiyorsanız çok zengin ya da varlıklı olmanıza gerek yok. Gayet makul bir fiyata öğreniminizi ve hayatınızı devam ettirebilirsiniz. Eğitim öğretim hayatına yurt dışında devam etmek isteyen kişilere tavsiye edebileceğim bir ülke ve üniversite olarak notlarınız arasına alabilirsiniz. Bunu eğitiminize başladığınız zaman fark edeceksiniz.

Uluslararası Saraybosna üniversitesi öğrencilere sağladığı imkânları ile kendinden bahsettirmeyi başarmıştır. Bunun yanı sıra eğitim ve öğrenim kalitesine söylenecek söz yoktur.

 
 

Paylaş