Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Fiyatları

universitesi fiyatlari

Uluslararası saraybosna üniversitesi balkanlarda yer alan en iyi vakıf üniversitelerden biridir. bu üniversite 2003 yılında kurulmuştur.3 temel fakülte ile eğitim vermektedir. Amaçları mükemmelliği yakalayarak, özgür, paylaşımcı, yenilikçi bir yapıda olup en kaliteli eğitim sunan bir üniversite olmaktır. Yurt dışında olan her üniversite gibi bu üniversitenin de Uluslararası saraybosna üniversitesi fiyatları vardır. Uluslararası saraybosna üniversitesi YÖK tarafından tanınan bir üniversitedir.

Burs alma ve yurtlarda barınma imkânları ile pek çok üniversiteden daha uygun koşullarda eğitim veren bu üniversite öğrencilerine %25 ve %50 oranında burs veriyor. Uluslararası saraybosna üniversitesi 3 fakülte ve 15 bölümden oluşurken her bölümün ücreti de farklı olarak öğrenim yılına yansıyor. Uluslararası saraybosna üniversitesi fiyatları bu sene burssuz olarak kayıt olanlar için lisans için 5500 Euro, İngilizce eğitim için de 3200 Euro olarak öğrenim ücretleri belirlinmiş durumdadır. İngilizce dil okulu 2 yarıyıl için 3200 avro olarak belirlenmiş ise de İngilizce yaz okulu öğrenim ücreti 600 avrodur. Mühendislik ve doğa bilimleri ise yine 2 yarıyıl için 5500 avro olarak belirlenmiştir. Sanat ve sosyal bilimler fakültesi ise yine 2 yarıyıl için öğrenim ücreti yine aynı şekilde 5500 avrodur. Ekonomi ve yönetim bilimleri fakültesi de 2 yarıyıl öğrenim ücreti 5500 avro olarak bu sene karşımıza çıkıyor. Yüksek lisans öğrenim ücretleri ise 2500 avro olarak belirtilmiştir. Doktora programı ücreti ise 6000 avro olarak belirlenmiş durumdadır. Bu öğrenim ücretlerini taksitlendirebilir ya da peşin olarak ödeyebilirsiniz. Tüm bu imkânlar dâhilinde aynı zamanda danışmanlık ve rehberlik hizmeti de alabileceksiniz. Burç üniversitesine kayıt yaptırmak istiyorsanız eğer İstanbul daki ofislerinden yaptırabileceksiniz

. Uluslararası saraybosna üniversitesi fiyatları göz önüne alındığında eğitim kalitesi ile aynı zamanda kültürel açıdan zenginliği ve öğrencilere katacakları bilgi ve eğitim ile az bir miktar olduğu görülecektir. Uluslararası saraybosna üniversitesi fiyatları dışında yurt barınma ulaşım yemek gibi masrafları da olacaktır. Öğrenim ücretleri ne kadar çok önem taşısa da aldığı eğitimin kaliteli olması öğrencilere iyi bir gelecek aynı zamanda kariyer hazırlaması bizler için daha önemlidir.

 
 

Paylaş